Valimiz Aziz Yıldırım, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımıza Ziyarette Bulundu.
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımıza ziyarette bulunan Valimiz Aziz Yıldırım SYD Vakfımızdan sorumlu Vali Yardımcısı Erhan Günay ve Vakıf Müdürümüz Yaman Şenol tarafından karşılandı.
 
Öncelikle Vakıf içerisindeki birimleri inceleyen ve personele hayırlı çalışmalar temennisinde bulunan Valimiz Yıldırım, birimlerde yapılan iş ve işlemler hakkında bilgiler aldı.
 
Daha sonra Valimiz Yıldırım Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız Mütevelli Heyetinin her hafta Çarşamba günü gerçekleştirdiği toplantısına katıldı. Toplantı gündeminde bulunan konuların görüşülerek karara bağlanmasının ardından Valimiz Aziz Yıldırım SYD Vakfımızdan sorumlu Vali Yardımcısı Erhan Günay ve Vakıf Müdürümüz Yaman Şenol’dan kurum çalışmaları ve diğer faaliyetler hakkında bilgiler aldı.
 
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızı ziyareti sırasında Vakıf Müdürlüğümüzce oluşturulan “15 Temmuz Demokrasi Odası’nda incelemelerde bulunan Valimiz Yıldırım, ”15 Temmuz darbe girişiminin kabul edilebilir bir şey olmadığını,  paralel çete denen gafiller, ordumuzun ve bu milletin kendi lokmasından ayırarak aldığı silahları bu millete çevirme gafletinde bulundu. Fakat bizim demokrasi aşığı ve milli iradeye sahip çıkan vatandaşlırımız kendisine çevrilen o çeliğin karşısına kendini siper etti. Allah ülkemize bu tür demokrasi dışı olumsuz durumları bir daha yaşatmasın” dedi.
 

 

 

 

 

 

1 (1).jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

751 kez okundu.    Yayın Tarihi: 02.11.2016
T.C.Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Adres: Burmalı Mah. Dervişpaşa Cad. No:4/A Afyonkarahisar Tel1:2722139091  Fax:2722139093  Email:iletisim@afyonkarahisar.gov.tr
Tüm hakları saklıdır. © İzinsiz veri almak yasaktır. Tasarım : ByOzbek.com