SYD VAKFIMIZ TARAFINDAN KENTTEKİ 15 YETİM VE ÖKSÜZ ÇOCUĞA İFTAR YEMEĞİ VERİLDİ

Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız (SYDV) tarafından hayata geçirilen “Gönül Soframıza Hoşgeldiniz” projesi kapsamında, Dünya Yetimler Günü'nde kentteki 15 öksüz ve yetim çocuğa Park Afyon Alışveriş Merkezinde iftar yemeği verildi.

SYDV tarafından hazırlanan “Gönül Soframıza Hoşgeldiniz” projesi ile kentte ikamet eden 15 öksüz ve yetim çocuk iftar yemeğinde vakıf personelleri ile bir araya geldi. Park Afyon AVM’de gerçekleştirilen iftar yemeği sonrasında çocuklar vakıf personelleri gözetiminde Nasrettin Hoca’nın eğlenceli yarışmasına katılarak hediyeler kazandılar ve birlikte fotoğraf çektirdiler. Çocuklar, günün sonunda alışveriş merkezinin oyun merkezinde gönüllerince eğlenerek hoş bir akşam geçirdiler.

Programımızın sonunda ise SYD Vakfı Müdürümüz Sayın Yaman Şenol tarafından çocuklara çeşitli hediyeler verilerek evlerine bırakıldılar.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

1160 kez okundu.    Yayın Tarihi: 22.06.2016
T.C.Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Adres: Burmalı Mah. Dervişpaşa Cad. No:4/A Afyonkarahisar Tel1:2722139091  Fax:2722139093  Email:iletisim@afyonkarahisar.gov.tr
Tüm hakları saklıdır. © İzinsiz veri almak yasaktır. Tasarım : ByOzbek.com