VEFAKAR KADIN YILIN ANNESİ SEÇİLDİ.

Anne, en zor zamanlarda, en fedakar insandır. Anne, öğretmendir. Anne, hayatını çocuklarına adayan, yüreğinde sevgi ve sabrı taşıyan dünyanın en kutsal varlığıdır. ‘Cennet annelerin ayakları altındadır’ hadisi şerifi, annelerimize vermiş olduğumuz değeri ortaya koymaktadır.

Afyonkarahisar da büyük bir beyaz eşya firmasının bayiliğinin sponsorluğunda düzenlenen Anneler günü etkinliğinde,SYD Vakfımızdan yardım alan, 4 çocuğu olan muhtaç annemiz yılın annesi seçildi ve kendisine bulaşık makinesi hediye edildi.Konuyla ilgili konuşma yapan Vakıf Müdürümüz Yaman ŞENOL tüm annelerimizin başımızın tacı olduğunu ayrıca Vakfımızın,  annelerimizin yaşamını kolaylaştırmayı ve yalnızca gereksinim duyduklarında değil, her zaman yanlarında olmayı hedeflediğini belirtti ve bu vesileyle, başta şehit anneleri olmak üzere,sevginin, şefkatin ve merhametin timsali tüm annelerin, Anneler Günü’nü kutladı.

DSC00154.JPG

DSC00158.JPG

DSC00161.JPG

1162 kez okundu.    Yayın Tarihi: 09.05.2016
T.C.Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Adres: Burmalı Mah. Dervişpaşa Cad. No:4/A Afyonkarahisar Tel1:2722139091  Fax:2722139093  Email:iletisim@afyonkarahisar.gov.tr
Tüm hakları saklıdır. © İzinsiz veri almak yasaktır. Tasarım : ByOzbek.com