‘ŞAMPİYONA ENGEL YOK’ PROJESİ HAYATA GEÇİRİLDİ.

Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız 27 Mart Pazar günü “Şampiyona Engel Yok” projesi kapsamında, Afyonkarahisar Arena stadında AFJET Afyonspor ile İscehisarspor takımları arasında oynanan Bölgesel Amatör Ligi 7.Grup Liderlik müsabakası için 50 engelli vatandaşımız ile tribündeki yerlerini alarak AFJET Afyonsporu gönülden desteklediler. AFJET Afyonsporun 4-2 kazanarak grubu lider bitirmeyi garantilediği mücadelede, şampiyonluk yolunda rakiplerine şampiyona engel yok mesajı verdiler.

Vali Yardımcısı Dr. Adem Uslu’nun da izlediği futbol maçı sırasında Afjet Afyonspor Başkanı Salih Sel engelli vatandaşlarımız ile tek tek ilgilenerek desteklerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

Engelli bireylerin toplumsal entegrasyonunun geliştirilmesine katkıda bulunmak, onların sosyal yaşamdan soyutlanmadan birlikte aynı ortamlarda yaşayabildiklerini göstermek ve günlük yaşama uyumlarını kolaylaştırmaya çalışmak amacıyla hazırlanan projenin toplumda olumlu destek bulduğu ve projenin bundan sonraki maçlarda da sürdürülebilir olduğu görüldü. Ayrıca engelli vatandaşlarımız her iki takımın kaptanlarına bundan sonraki müsabakalarda başarılar dileyip, çiçek ve hediye takdim ettiler.

1.JPG

2.JPG

3.jpg

4.JPG

5.jpg

6.jpg

7.jpg

1156 kez okundu.    Yayın Tarihi: 28.03.2016
T.C.Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Adres: Burmalı Mah. Dervişpaşa Cad. No:4/A Afyonkarahisar Tel1:2722139091  Fax:2722139093  Email:iletisim@afyonkarahisar.gov.tr
Tüm hakları saklıdır. © İzinsiz veri almak yasaktır. Tasarım : ByOzbek.com