VAKFIMIZDAN ENGELLİ AİLELERİMİZE ZİYARET

3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızca Vakıf hizmetlerinden faydalanan engelli bireylerin evleri ziyaret edilerek, ailelerimizin sorun ve sıkıntıları dinlendi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Vakıf Müdürü Yaman ŞENOL; “Asıl olan toplum olarak engellilerimize bakışımızdaki değişimi gerçekleştirmek, zihinlerimizdeki ve kalplerimizdeki engelleri kaldırmaktır. Sağlıklı bireyler olarak engelli kardeşlerimizden öğrenecek çok şeyimiz var, yaşama sevincini hiçbir zaman kaybetmemek, zorluklar karşısında yılmamak, önemsiz meseleleri mutsuzluğumuza bahane yapmamak, sahip olduğumuz nimetlerin değerini bilmek bu değerlerin en başında gelmektedir.Bu duygu ve düşüncelerle, hepimizi hayata bağlayan sevgi ve yaşama sevincinin sonsuza kadar kalplerinizde bulunmasını diliyor, bütün engellilerimize yürekten sevgilerimi sunuyor, sağlıklı ve mutlu yarınlar diliyorum.” dedi.

IMG_1760.JPG

 

IMG_1766.JPG

 

IMG_1773.JPG

1159 kez okundu.    Yayın Tarihi: 03.12.2015
T.C.Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Adres: Burmalı Mah. Dervişpaşa Cad. No:4/A Afyonkarahisar Tel1:2722139091  Fax:2722139093  Email:iletisim@afyonkarahisar.gov.tr
Tüm hakları saklıdır. © İzinsiz veri almak yasaktır. Tasarım : ByOzbek.com