VAKFIMIZ TARAFINDAN BABALAR GÜNÜ KUTLANDI

Aile yapısının korunması için hiçbir özveriden kaçınmayan ve birlikteliği sağlamada, aile içerisinde sevgi, saygı ve hoşgörü bağlarının kurulmasında büyük rol oynayan babalarımız, ailenin temel direğidir. Baba dürüstlüğün, doğruluğun, cesaretin, fedakârlığın sembolü olup Babaların varlığı toplumumuzda, evlerimizde her zaman bir güven kaynağı olmuştur.

Babalar her an saygıyla anılması gereken  hayattaki değerli varlıklarımızdır. Baba evin direği, ailenin  en önemli dayanak noktasıdır. Peygamber Efendimiz "Babalarınıza iyilik edin ki, oğullarınız da size iyilik etsin.” Buyurmaktadır.  Babalarımıza ne kadar iyilik sevgi ve saygı göstersek azdır. Onları bilhassa yaşlılıklarında hatırını gönlünü kırmadan onlara karşı olan görevlerimizi yerine getirebilirsek en bahtiyar insan bizler oluruz diyen Vakıf Müdürü Yaman ŞENOL “Dünyanın en yüce görevini üstlenen,  ailesinin huzuru için özveriyle çalışan tüm Babaların Babalar gününü kutlayarak, hepsine aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu bir hayat diliyorum.” dedi.

IMG-20150619-WA0004.jpg

1461 kez okundu.    Yayın Tarihi: 20.06.2015
T.C.Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Adres: Burmalı Mah. Dervişpaşa Cad. No:4/A Afyonkarahisar Tel1:2722139091  Fax:2722139093  Email:iletisim@afyonkarahisar.gov.tr
Tüm hakları saklıdır. © İzinsiz veri almak yasaktır. Tasarım : ByOzbek.com