SYD VAKFIMIZ ENGELLİLER HAFTASINI KUTLADI

Engelli olmanın bir kusur olmadığı herkes tarafından bilinmelidir. Engelli vatandaşlarımız için; fırsat eşitliğini tanıyan bir düşünce ve uygulama içinde olmamız gerekmekte olup iş ve eğitim hayatında olduğu kadar, günlük hayatlarında da daha aktif bir yaşam sürmeleri en doğal haklarıdır. Unutulmamalıdır ki her insan bir gün engelli olabilir bu nedenle toplum olarak engellilere bakış açımızı insani yönde değiştirmeliyiz. Gereken ilgi ve desteği sağlamalı ve onları yalnız bırakmamalıyız.

Konu ile ilgili açıklama yapan Vakıf Müdürü Yaman ŞENOL “Toplumumuzun en önemli ve hassas meseleleri arasında yer alan engelli vatandaşlarımızın durumu ile alakalı toplumsal bilincin daha çok artması ümidiyle bütün engelli vatandaşlarımızın Dünya Engelliler Haftası'nı kutlar, engelli kardeşlerimizi ve bu imtihanı başarı ile verme gayreti gösteren fedakâr ailelerine yürekten sevgilerimi sunuyorum’’dedi.

 

20150511_114352.jpg

1377 kez okundu.    Yayın Tarihi: 13.05.2015
T.C.Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Adres: Burmalı Mah. Dervişpaşa Cad. No:4/A Afyonkarahisar Tel1:2722139091  Fax:2722139093  Email:iletisim@afyonkarahisar.gov.tr
Tüm hakları saklıdır. © İzinsiz veri almak yasaktır. Tasarım : ByOzbek.com