VAKFIMIZDAN ANNELER GÜNÜ KUTLAMASI

Dünyanın her yerinde, hangi sosyal statüde yaşarsa yaşasın tüm annelerimiz yüreklerinde taşıdıkları merhamet, iyilik, güzellik, sabır, adalet ve eşitlik gibi erdemlerle hayatlarımıza ışık tutmaktadırlar. Bizleri dünyaya getiren, hayata hazırlayan, destek olan, sevgisi ve sıcaklığı daima aranan annelerimiz vazgeçilmez değerlerimiz, hayat zenginliğimizdir.

Varlıklarıyla güç bulduğumuz annelerimiz hatırlanmayı, değer görmeyi, saygıyı ve takdiri herkesten daha çok hak etmektedirler. En mutlu anlarımızda olduğu gibi, başa çıkamadığımız tüm güçlüklerde sığındığımız annelerimizin gülen yüzleri de bizim için her zaman değerlidir.

Bizler de en değerli varlıklarımız olan annelerimize sonsuz sevgi ve saygı duyarak, onların her zaman yanında olmamızı, zor günlerini ve tüm güzellikleri onlarla paylaşabilmemiz gerektiğini bildiren Vakıf Müdürü Yaman ŞENOL “Sevgi, hoşgörü, fedakârlık ve sabırla dünyanın en yüce görevini yerine getiren ve her biri birer sevginin, huzurun sembolü olan, bizleri güçlü kılan başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü'nü canı gönülden kutluyor sağlıklı, mutlu bir ömür sürmelerini gönülden diliyorum.” dedi.

IMG-20150508-WA0013.jpg

 

 

1344 kez okundu.    Yayın Tarihi: 09.05.2015
T.C.Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Adres: Burmalı Mah. Dervişpaşa Cad. No:4/A Afyonkarahisar Tel1:2722139091  Fax:2722139093  Email:iletisim@afyonkarahisar.gov.tr
Tüm hakları saklıdır. © İzinsiz veri almak yasaktır. Tasarım : ByOzbek.com